Naši ambasadoři

Co na MyCellu nejvíce oceňuje náš ambasador Simone Sitta?

Simone Sitta

Simone Sitta

MYCELLO AMBASSADOR

Od dětství snil o tom, že bude umělcem. Teď svůj sen žije. Seznamte se s Simonem Sittou, violoncellistou, zpěvákem a hercem z Itálie, který je hrdým ambasadorem MyCella.

Od roku 2014 působí jako violoncellista v orchestru italského hudebního festivalu v Sanremu, kde hraje s hostujícími zpěváky, jako jsou Elton JohnRicky MartinDua Lipa nebo Måneskin.

Simone Sitta svůj čas dělí mezi hudbu, televizní natáčení a divadlo. V současné době ve Francii pracuje na inscenaci QUEL CIRQUE! a vystupuje ve významných podnicích ve francouzských Alpách jako je Kabaret Voulez-Vous či Les Suites Du Montana.

MyCello je velmi skladné a snadno se přenáší, což mi velmi ulehčuje cestování při turné. Navíc vám umožní hrát kdekoliv a kdykoliv a skrze hudbu můžete vyjádřit to nejlepší z vás. Je to velký krok směrem k budoucnosti.

Loni v létě se jako violoncellista zúčastnil večera v italském městě Taranto, kde si zahrál s francouzským zpěvákem Stromae.

Hraje na koncertech s hudební tématikou Harryho Pottera (Warner Bross), Starwars (Disney) v Itálii a po celém světě. Je sólovým violoncellistou v první produkci společnosti Disney v Itálii v muzikálu Kráska a zvíře.

Dlouhodobě spolupracuje s hudebníkem Dardustem, s nímž natočil už několik písní a vystoupil v jeho klipech.

Fotogalerie