Podpora a servis

Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější.

Dvouletá záruka

Na zakoupený nástroj poskytujeme záruku 24 měsíců.

Servis

Pravidelný servis nástroje Vám zaručí jeho dlouhou životnost. Od nás ho máte navíc zdarma po dobu dvou let.

Životnost 50 let

Životnost MyCella, tedy doba, kdy si nástroj udrží své původní, nebo téměř původní vlastnosti, je padesát let. Podmínkou je jeho pravidelná údržba a servis.

Garance vrácení peněz

Spokojenost zákazníků je pro nás to nejdůležitější. Pokud nebudete s MyCellem spokojeni (a my věříme, že budete), garantujeme Vám vrácení peněz do
30 dnů od nákupu. Stačí jen
vyplnit formulář.

Kvalitní a odolný materiál

Upadlo Vám MyCello na zem? Nemusíte mít obavy. MyCello je vyrobeno z kvalitního a odolného materiálu, a proto z pádu z výšky vyvázne téměř bez zranění. Tohle se Vám u dřevěného violoncella zkrátka nestane.

Podívejte se na crashtest a přesvědčte se sami.

Často kladené dotazy

Samozřejmě. Výhodou MyCella je, že umí hrát jak potichu, tak nahlas, je tedy pouze na Vás, která z variant je Vám bližší.

Spokojenost zákazníků je pro nás to nejdůležitější. Pokud nebudete s MyCellem spokojeni, garantujeme Vám vrácení peněz do 30 dnů od nákupu.

Největší výhodou je možnost výroby violoncella přímo na míru, tak aby violoncelistovi jak se říká “sedělo do ruky”. Mezi další výhody patří nižší pořizovací cena, možnost cello rozložit a poskládat do obalu jen o trochu většího, než je pouzdro na housle a hmotnost, za kterou vám záda poděkují.

Nemusíte. Kabel od nás dostanete společně s MyCellem.

I na to jsme mysleli! Stačí jej rozložit do našeho Kufru a cestovat jen s malým zavazadlem, které se vleze i do prostoru pro příruční zavazadla.

Ano. Stačí, když nám požadavek připíšete do poznámky k objednávce.

Samozřejmě. MyCello obsahuje v základu ekvalizér, tedy nastavení výšek či basů, ovládání hlasitosti.

Jasně. Zastavte se v našem showroomu v Přerově nebo si jej vyzkoušejte až na 14 dní v pohodlí vašeho domova.